• dormeo
    dormeo
  • dormeo
    dormeo
  • dormeo
    dormeo
   

Відпочинь як герой!

Це історії не вигаданих, а реальних героїв, які живуть серед нас

Прокинься як герой / Живи як герой

#dormeohero

Які вони, справжні герої?

Ми впевнені, що ви вже зустріли хоча б одного героя у своєму житті. Реальні герої - це прості люди, які мають мужність і силу, щоб завжди слідувати своїм мріям. Герої - люди, які турбуються про добробут інших. Люди, які підтримують і допомагають нам, надихаючи своєю щедрістю, мужністю і добротою.

У Dormeo ми цінуємо тих людей, які роблять наш світ кращим. Але навіть герої не можуть бути сильними та успішними, якщо не будуть спати. І це головна причина, чому ми створили унікальну колекцію HERO. Ми хочемо забезпечити не просто гарний сон, а найкращий сон для вас! Ми прагнемо зробити свій внесок у життя героїв - адже коли ти відпочиваєш як герой, то відчуваєш у собі силу перемогти весь світ, впоратись з усіма випробуваннями та досягати власних мрій.

А хто твій герой?

Звичайно, у вас є власний герой, який завжди поруч, заохочує вас дотримуватися усіх ваших мрій та бажань. З таким героєм всі проблеми знаходять свої рішення, і кожна мрія може збутися.

Наші герої живуть навколо нас. Ми просто повинні їх визнати. Скажіть нам, хто вас найбільше надихає, хто завжди поруч, хто є вашим героєм?

Станьте героєм

Про нашу героїчну кампанію Hero

У Dormeo ми знаємо, що світ, в якому ми живемо, потребує більше героїв. Не вигаданих, тих, що носять маски або накидки і живуть у надзвичайних суперкраїнах. А реальних людей, які сміливі та сильні, мають мету турбуватись про добробут інших. Тому що справжній герой той, хто стикається зі щоденними проблемами, і наважується слідувати своїй мрії. Щоб мати можливість жити мрією,товари Dormeo Hero забезпечать вам сон, на який ви справді заслуговуєте

Dormeo

ТОВ «СТУДІО МОДЕРНА», м. Київ, 03067, вул. Виборзька, 103,
Р/р 26004001303492 в ПАТ «ОТП Банк, Україна», м. Київ,
МФО 300528, ЄДРПОУ 33104763, Свідоцтво № 200061998

© Studio Moderna 2018