ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Матрац для дітей Dormeo Fresh prima

Fresh prima росте разом з Вашою дитиною! Це безумовно забезпечить правильну підтримку з самого дитинства і це дійсно ідеальний матрац для дітей. Ми ніколи не йдемо на компроміс з якістю, коли йдеться про дітей

ТОМУ ЩО МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЇХНІ СНИ

Матрац Fresh prima

Розмір: 80 х 190
 
Починаючи від: 8 499,00 ΓPΗ Більше інформації

Матрац Fresh prima

Розмір: 80 х 200
 
Починаючи від: 8 499,00 ΓPΗ Більше інформації

Вибір матраца для дитини - це важлива інвестиція! Чому ж Fresh prima це дійсно правильний вибір?

Зростаючі Тіла та Розмір Матрацу

Як тільки діти починають дорослішати, вони починають рости. Це не повинно означати покупку нового матраца щороку, протягом періоду їх зростання і аж до самої зрілості. Один з найважливіших факторів у виборі матраца для Ваших дітей - це розмір матраца. Чим менший матрац - тим швидше дитина його переросте. Повнорозмірні матраци, зазвичай, найкращий вибір для дітей.

Повнорозмірні матраци мають ідеальний розмір для того щоб прослужити протягом всього періоду дорослішання. Додатково, доки Ваші дітки ще маленькі, повнорозмірний матрац дасть Вам змогу комфортно лежати поруч з ними, окрім цього, після того як дитина виросте, матрац продовжить дарувати той же рівень комфорту, що й в дитинстві.

Високоякісні матраци можуть прослужити 8-12 років. Fresh prima - це високоякісний матрац, доступний у чотирьох повних розмірах: 80x190, 80x200, 90x190 й 90x200.

Правильна підтримка матраца забезпечить дитині здоровий розвиток

Підтримка - важливий аспект у забезпеченні здорового сну зростаючої дитини. Якщо дитина не отримує потрібної підтримки під час відпочинку вночі, це може пригальмувати її нормальний розвиток, а також негативно вплинути на їх здоров'я. Найкомфортніша і найздоровіша позиція для сну - лежати прямо на спині; це означає, що всі ми потребуємо матрац з підтримкою.

Матрац Fresh prima не твердий і не м'який, він підтримуючий і має 3 зони комфорту. Це означає, що матрац може адаптуватися до кожного вигину вашого тіла, неважливо, поясниця це, бедра, плечі чи голова.

Скільки годин сну потрібно Вашій дитині?

Діти віком 1-4 тижні
близько 12-16 годин на день

Від 4 тижнів до 12 місяців
14-15 годин на день

Малюки
12-14 годин

3-6 років
11-12 годин

Ваша дитина страждає від алергій?

В наш час багато дітей страждає від алергій і їх причини майже неможливо зрозуміти. Деякі алергії провокуються запорошеними кліщами і іншими мікроскопічними істотатами, якими просто переповнені наші місця для сну. Якщо Ваш малюк страждає від алергій - важливо пам'ятати, що анти-алергічний матрац просто необхідний.

Fresh prima - це антибактеріальний та антиалергічний матрац. Розкішний матрац із піни з пам'яттю в м'якому чохлі - неймовірно гігієнічний. М'яка бавовна переплітається з волокнами зі срібним покриттям і терапевтичним CleanEffect®. Це ефективний захист проти запорошених кліщів, бактерій та неприємних запахів. Ви також легко можете розстібнути зйомний чохол і попрати його, коли забажаєте.

Подаруйте Вашій дитині кращий сон разом з матрацом Fresh prima, що захистить його від подразників під час сну.

Ваше Щастя - наш обов'язок

Ви протягом 60 ночей можете насолоджуватися матрацом Fresh prima. У випадку, якщо ви вирішите що Fresh prima не підходить Вашій дитині - промонуємо Вам повне відшкодування. Матрац має гарантію 15 років. Це означає, що протягом 5470 ранків Ваша дитина прокидатиметься готовою до нових пригод.

Матрац Fresh prima

Розмір: 90 х 190
 
Починаючи від: 9 499,00 ΓPΗ Більше інформації

Матрац Fresh prima

Розмір: 90 х 200
 
Починаючи від: 9 499,00 ΓPΗ Більше інформації

Матрац Fresh prima забезпечить ідеальний комфорт, тривале використання і відмінну підтримку для здоров'я Вашої дитини протягом її дорослішання.

ТОМУ ЩО МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЇХНІ СНИ