ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Фільтри для вертикального пилососа Storm V2 Rovus

Ваш відгук буде першим
ID: 110063899 SKU: 110063899
Набір з 2-х HEPA-фільтрів допоможе підтримувати ваш вертикальний пилосос Storm V2 Rovus в ідеальному стані, щоб він завжди був готовий до прибирання 3-в-1. Вони видаляють з повітря частинки пилу, включаючи пилок, спори цвілі, пилових кліщів тощо і створюють сприятливе середовище для здоров'я всієї вашої родини. Фільтри є багаторазовими та придатними для миття.
Фільтри для вертикального пилососа Storm V2 Rovus
199,00 ΓPΗ
Товар доступний для замовлення. Розрахунковий час доставки: до 7 робочих днів.
Зателефонуйте нам 0 (800) 500089
Швидкий перегляд
Набір з 2-х HEPA-фільтрів допоможе підтримувати ваш вертикальний пилосос Storm V2 Rovus в ідеальному стані, щоб він завжди був готовий до прибирання 3-в-1. Вони видаляють з повітря частинки пилу, включаючи пилок, спори цвілі, пилових кліщів тощо і створюють сприятливе середовище для здоров'я всієї вашої родини. Фільтри є багаторазовими та придатними для миття.
Детальніше
Детальніше про товар

Незамінне доповнення до вашого вертикального пилососа Storm V2 Rovus!

Удосконалений вертикальний пилосос Rovus Storm V2 допоможе без зайвих зусиль очистити будь-які поверхні у вашому домі – від килимів і килимових покриттів до дерева, плитки або брудних від пилу вентиляторів під стелею. Однак з часом його фільтри природним чином забруднюються та стають менш ефективними, знижуючи продуктивність пристрою. Тож, щоб сприяти найкращій продуктивності пилососа, важливо регулярно змінювати фільтри.

HEPA-фільтри для чистої атмосфери в оселі

Більшість пилососів всмоктують пил, бруд і сміття і при цьому видувають повітря, в якому містяться дрібні частинки бруду, які є особливо шкідливими для людей, які страждають на алергію. Щоб запобігти цьому, використовуйте HEPA-фільтри. Даний набір включає два HEPA-фільтри 10, призначені для забезпечення додаткової чистоти повітря. Вони допоможуть усунути з повітря частинки пилу та алергени, включаючи пил, пилок, спори цвілі, дим, пилові кліщі тощо. НЕРА-фільтр подовжує життєвий цикл вертикального пилососа Rovus Storm V2 і допомагає очищувати повітря в кімнаті.

Проста заміна та очищення

Фільтри спеціально розроблені для вертикального пилососа Storm V2 Rovus і при необхідності легко витягуються та встановлюються, щоб пилосос не втрачав ефективності під час роботи. Фільтри є багаторазовими та придатними для миття, тому у вас завжди буде запас фільтрів, який допоможе заощадити час і кошти.

Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?

На ваш вибір оплата під час отримання, розстрочка або стандартний кредит

Оберіть найбільш зручний та вигідний для себе спосіб оплати замовлення:

100% оплата під час отримання

Ви сплачуєте за товар готівкою кур'єру чи в касі компанії-перевізника під час отримання свого замовлення.

Оплата в кредит

Ви можете взяти кредит на стандартних умовах в одному з банків-партнерів нашого магазину.
При замовленні високих матраців можлива акційна розстрочка на 6 місяців.

«Миттєва розстрочка» для клієнтів Приватбанку (до 25 платежів)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати кредит на будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

«Оплата частинами» для клієнтів Приватбанку (2 або 4 платежі без переплати)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати чисту розстрочку без переплати на 2 або 4 платежі. На будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. Оплата частинами" не надається на купівлю взуття. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

Відгуки покупців (0 відгуків)

Поки що немає відгуків про цей товар...

Як Ви оцінюєте цей товар? *

1 1 бал
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star