з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Змінні фільтри для Портативного пилососа Ультра

Ваш відгук буде першим
ID: 110036638 SKU: 110036638

Набір з 2-х змінних HEPA-фільтрів для Портативного пилососа Ультра Rovus. Фільтри багаторазові та придатні для миття, тому їх можна використовувати дуже довго. Зношені фільтри слід замінювати для забезпечення повної потужності всмоктування і подовження терміну служби виробів.

Змінні фільтри для Портативного пилососа Ультра
599,00 ΓPΗ
Товар доступний для замовлення. Розрахунковий час доставки: від 3 до 10 робочих днів.
Зателефонуйте нам 0 (800) 500089
Швидкий перегляд

Набір з 2-х змінних HEPA-фільтрів для Портативного пилососа Ультра Rovus. Фільтри багаторазові та придатні для миття, тому їх можна використовувати дуже довго. Зношені фільтри слід замінювати для забезпечення повної потужності всмоктування і подовження терміну служби виробів.

Детальніше
Детальніше про товар

Нові фільтри для підтримки потужності всмоктування

Представляємо Змінні фільтри для всіх щасливих володарів Портативного пилососа Ультра Rovus, які допоможуть повернути вашому приладу його оригінальну силу. Як і будь-яка інша техніка, пристрої Rovus потребують обслуговування та догляду, щоб задовольнити усі ваші потреби у прибиранні. Коли ви помітите, що ваш Портативний пилосос Ультра працює вже не так ефективно, це може означати, що настав час замінити фільтри.

Для чистої оселі з чистим повітрям

Набір містить 2 HEPA H13 фільтри. Ці фільтри є ключовим елементом для вашого Портативного пилососа Ультра Rovus, оскільки вони допомагають видаляти з повітря алергени та частинки пилу, включаючи пилок, спори цвілі, дим, пилових кліщів тощо.

Багаторазові HEPA фільтри

Хоча фільтри можна використовувати повторно та очищувати під водопровідною водою, рекомендується регулярно замінювати обидва фільтри, оскільки з часом вони зношуються та знижують потужність всмоктування вашого Портативного пилососа Ультра Rovus. Регулярно замінюючи фільтри, ви також можете продовжити термін експлуатації ваших приладів.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Бажаєте взяти розстрочку чи кредит?

На ваш вибір оплата під час отримання, розстрочка або стандартний кредит

Оберіть найбільш зручний та вигідний для себе спосіб оплати замовлення:

100% оплата під час отримання

Ви сплачуєте за товар готівкою кур'єру чи в касі компанії-перевізника під час отримання свого замовлення.

Оплата в кредит

Ви можете взяти кредит на стандартних умовах в одному з банків-партнерів нашого магазину.
При замовленні високих матраців можлива акційна розстрочка на 6 місяців.

«Миттєва розстрочка» для клієнтів Приватбанку (до 25 платежів)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати кредит на будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

«Оплата частинами» для клієнтів Приватбанку (2 або 4 платежі без переплати)

Якщо ви клієнт Приватбанку, то маєте можливість отримати чисту розстрочку без переплати на 2 або 4 платежі. На будь-які товари, за 30 секунд, не виходячи з дому, за допомогою своєї банківської картки. Оплата частинами" не надається на купівлю взуття. У зв’язку з можливими технічними неполадками у роботі сайту, Компанія залишає за собою право тимчасового блокування (призупинення) роботи сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами» від Приватбанку.

Відгуки покупців (0 Reviews)

Поки що немає відгуків про цей товар...

Як Ви оцінюєте цей товар? *

1 1 бал
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star