У кошику немає товарів.

Спробувати

Прокинься відпочивши!

З 20 серпня 2018 року в інтернет-магазині Dormeo діє акція: купуй ортопедичний топер Рол Ап Супрім та отримуй Сертифікат на наступну покупку!

Ви вже давно хочете модернізувати свій старий диван або ліжко? Втомилися спати на нерівній поверхні? Дуже добра новина для Вас! Придбайте ортопедичний додатковий матрац Рол Ап Супрім та гарантовано отримайте приємний бонус у вигляді Сертифіката на наступну покупку.

Заощаджуйте, купуючи дійсно необхідну річ!

Як діє сертифікат?

 • Подарунковий сертифікат може бути використаний протягом 30 днів з моменту оплати покупцем додаткового матрацу Дормео Рол Ап Супрім.
 • Сертифікат на 250 грн є подарунком до Рол Апу розміром від 60х190 до 130х200
 • Сертифікат на 500 грн є подарунком до Рол Апу розміром від 140х190
 • Сертифікат на 250 грн може бути використаний покупцем додаткового матрацу Дормео Рол Ап Супрім при замовленні будь-яких товарів торгових марок Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Top Shop, Rovus, Live Activ, Wellneo на суму від 750,00 грн з ПДВ.
 • Сертифікат на 500 грн може бути використаний покупцем додаткового матрацу Дормео Рол Ап Супрім при замовленні будь-яких товарів торгових марок Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Top Shop, Rovus, Live Activ, Wellneo на суму від 1500,00 грн з ПДВ.
 • Сертифікат діє протягом 30 днів, з моменту отримання замовлення

Як скористатися сертифікатом?

 • Телефонуйте за номером:(044) 594-63-63
 • Завітайте до фірмових магазинів Топ Шоп вашого міста
 • Зробіть замовлення на сайті dormeo.com.ua або topshoptv.com.ua

Зауважте:

 1. Під подарунком мається на увазі придбання сертифікату за 1,00 грн з ПДВ.
 2. Подарунковий сертифікат з унікальним кодом ви отримає разом із замовленням.
 3. Сертифікат може бути переданий покупцем іншій повнолітній особі, яка для використання сертифікату має надати виконавцю акції свої ПІБ та контактний номер телефону.
 4. Сертифікат діє на всій території України. Організатором та виконавцем акції є ТОВ «Студіо Модерна». Адреса: 03067, м.Київ, вул.Виборзька, 103.
 5. Виконавець акції залишає за собою право змінювати умови і термін дії акції. Більш детальну інформацію про умови акції ви можете дізнатися за тел.: (044) 594-63-63 та/або на сайті www.dormeo.com.ua
 6. Адреси фірмових магазинів ви знайдете на сайті www.topshoptv.com.ua

 

Дізнатися більше про топер Рол Ап ⇒