У кошику немає товарів.

Спробувати

Порівняння матраців Dormeo

Для більшої зручності користування сайтом поверніть Ваш телефон на 90 градусів.
 
Ціна від
Спеціальна пропозиція
Тестовий періодtooltip_sm_mkt_trial_period
ГарантіяМи пропонуємо тривалу гарантію (до 15 років), що є запорукою їх високої якості та довговічності.
ЖорсткістьТі, хто спить НА СПИНІ, зазвичай вибирають жорсткість матраца від середньої до високої. М'яке ліжко їм не підходить, оскільки вага тіла розподіляється більш рівномірно, ніж в позиції на животі чи (особливо) на боці.
Тим, хто спить НА БОЦІ, більше підходять матраци середньої жорсткості або м'які. Це пов'язано з тим, що тиск, як правило, припадає на стегна і плечі, тобто на порівняно невелику площу.
Тим, хто спить НА ЖИВОТІ, варто звернути увагу на матраци середньої жорсткості. Занадто жорстке ліжко може призвести до тиску на коліна і передню частину стегон, а занадто м'яке призводить до глибокого занурення сплячого в матрац, що може означати неправильне положення шиї/голови.
ВисотаВід 14 см до 27 см
Octaspring®Ексклюзивна технологія Octaspring® поєднує в собі підтримку та комфорт піни з пам'яттю з функціональністю пружини. Забезпечує у 8 разів кращу вентиляцію та відсутність передачі руху. Конструкція «соти» забезпечує персональну підтримку природніх рухів тіла з меншим тиском та більшим комфортом.
Двошаровий2 окремих матраци в 1 оболонці! Таку конструкцію можуть мати матраци шириною від 140 см, що дозволяє вам і людині, яка спить з вами поруч, вибирати жорсткість ліжка незалежно один від одного.
Двостороння основаОдним потрібна жорстка постіль, іншим - більш м'яка. Якщо ви не впевнені, яка жорсткість влаштовує вас, візьміть матрац Dormeo, що 2 має рівня жорсткості - його достатньо просто перевернути, щоб змінити жорсткість і спати на більш зручній стороні.
Покриття придатне до пранняЗавдяки "блискавці" покриття легко знімається, тож ваш матрац може довше залишатись чистим та гігієнічним.
Піна з пам'яттюПіна з пам'яттю адаптується до ліній і положення вашого тіла. Вона реагує на його вагу і температуру, а за відсутності навантаження - приймає вихідну форму. Такі властивості допомагають рівномірно розподіляти тиск по всій поверхні й забезпечувати персоналізовану підтримку.
Антибактеріальне покриттяОбробка CleanEffect® захищає від бактерій та пилових кліщів, що допомагає вашому матрацу залишатись чистим і запобігає появі неприємного запаху, створюючи умови для здорового нічного сну.
ОсноваПіна ECOCELL© з точковою адаптацією спеціально розроблена, щоб надавати надійну підтримку, постійно залишаючись пружною. Пружини з піни ECOCELL©/піни з пам'яттю відрізняються революційною конструкцією, що нагадує бджолині стільники - для особливого комфорту і підтримки.
ВИСОКОЯКІСНІ МАТРАЦИ
Матраци, виготовлені з відзначених нагородами високоякісних матеріалів, враховують особливості вашого тіла і позицію під час сну для розкішного комфорту.
Від 9 999,00 ΓPΗ У порівнянні з
60 днів
15 років
м’який, менш жорсткий, середньої жорсткості, жорсткий, дуже жорсткий
20 cm
Ecocell®, пружини Octaspring®
Від 8 499,00 ΓPΗ У порівнянні з
60 днів
15 років
середньої жорсткості
18 cm
Ecocell®, пружини Octaspring®
Від 9 499,00 ΓPΗ У порівнянні з
60 днів
15 років
м’який, менш жорсткий, середньої жорсткості, жорсткий
18 cm
Ecocell®
ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ
Якісна і міцна основа, яка підтримує ваш хребет.
Від 5 999,00 ΓPΗ У порівнянні з
30 днів
10 років
дуже жорсткий
16 cm
Ecocell®
Від 4 499,00 ΓPΗ У порівнянні з
30 днів
6 років
середньої жорсткості
14 cm
поліуретанова піна (Ecocell®)
Від 9 499,00 ΓPΗ У порівнянні з
60 днів апробації
middle firm
20 cm
ВИСОКОЯКІСНІ МАТРАЦИ
Матраци, виготовлені з відзначених нагородами високоякісних матеріалів, враховують особливості вашого тіла і позицію під час сну для розкішного комфорту.
ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ
Якісна і міцна основа, яка підтримує ваш хребет.