ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Ми створюємо бренди,

які люблять люди

Наша історія

Усе почалося у 1992 році у Словенії. У той час це була компанія прямого маркетингу лише з одним брендом – Kosmodisk, що пропонував ефективні рішення для зняття болю у спині. Ми були маленькою командою, але ми жадали творити добро.

З моменту продажу наших перших товарів 3 десятиліття тому за допомогою звичайної прямої реклами Studio Moderna перетворилася на міжнародний бізнес і провідну багатоканальну торгівельну компанію у Центральній та Східній Європі з філіями у 19 країні з 160 мільйонами потенційних клієнтів.

Сьогодні у нас працює понад 5000 співробітників, і наша місія залишилася незмінною: ми хочемо допомогти нашим клієнтам змінити своє життя на краще.

Уже 30 років Studio Moderna розроблює інноваційні товари для щасливішого, здоровішого та активнішого життя. Усі наші бренди зосереджені на тому, щоб перетворити оселю наших клієнтів на затишну оазу, піклуючись про усі сфери їхнього побуту – від приготування здорової їжі, якісного сну та ефективного прибирання до тренування, догляду за собою, оздоровлення та багато іншого.

Ми продаємо наші товари онлайн, у власних магазинах, через DRTV, телемаркетинг, продаж за каталогами та через наших торгівельних партнерів. Наша мета – зробити покупки максимально зручними для усіх наших клієнтів.

Наші магазини працюють у

19 країні Центральної та Східної Європи

Наші бренди охоплюють

160 мільйонів потенційних клієнтів

Ми маємо

37 місцевих кол-центрів з 3000 добре навчених агентів

Ми керуємо

більш ніж 120 онлайн-магазинами та понад 500 рекламними сторінками

Ми маємо

понад 100 сторінок у таких соцмережах, як Facebook і Instagram

Понад 350 000 людей відвідують наші веб-сайти щодня

Ми розповсюджуємо

8 мільйонів каталогів і 90 мільйонів текстових повідомлень щороку

Ми транслюємо

більш ніж 70 годин реклами DRTV на день на понад 130 телевізійних каналах

Наша продукція доступна у

більш ніж 330 власних фірмових магазинах і у понад 350 наших торгівельних партнерів

Наші бренди

Наші надійні бренди мають довіру мільйонів людей, спрощуючи та покращуючи їхнє повсякденне життя.

Кожен бренд піклується про різну сферу: починаючи від сну, приготування їжі, прибирання, до тренування, догляду за собою, оздоровлення та багато іншого. Усі наші бренди допомагають людям насолоджуватися життям у комфорті власної оселі.

Хороший нічний сон

DORMEO – з 2002 року

DORMEO® – це високоякісні товари для домашнього затишку та гармонійного сну від найкращих експертів зі сну. Історія бренду розпочалася у 2002 році зі створення одного-єдиного матраца з піноматеріалу.

На сьогодні бренд DORMEO® пропонує безліч високоякісних товарів для сну та домашнього затишку: це матраци, топери, подушки, ковдри, постільне приладдя, аксесуари для вітальні, аксесуари для ванної кімнати та багато іншого. Бренд є визнаним експертом з якісного сну з більш ніж 300 товарами у портфоліо. Бренд DORMEO® дарує якісний нічний сон більш ніж 12 мільйонам людей у Європі, а філії бренду поширені у 40 країнах світу.

Ми гарантуємо найкращу якість, тому перед запуском ми тестуємо нашу продукцію у незалежних інститутах і лабораторіях, які є лідерами у своїй галузі в усьому світі. Інноваційні технології та якісні матеріали, які використовуються при виробництві товарів DORMEO®, забезпечують для наших клієнтів оптимальний комфорт і здоровий сон.

Відвідайте свій сайт Dormeo, натиснувши тут

Готуйте. Святкуйте. Кожного дня.

DELIMANO – з 2010 року

DELIMANO® – один з найвідоміших брендів кухонного посуду та приладів на ринку 21 країни та один з найбільш швидкозростаючих брендів Studio Moderna, що має понад 7,3 мільйони задоволених користувачів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі матеріали, інноваційні рішення, чудову продуктивність та сучасний дизайн.

Бренд DELIMANO® пропонує широкий асортимент високоякісного інноваційного кухонного посуду та приладів, призначених для забезпечення приємного процесу приготування здорової та смачної їжі. DELIMANO® заохочує креативність у приготування їжі та надихає вашу творчість, щоб час, проведений на кухні, перетворювався на задоволення. Бренд DELIMANO® пропонує високоякісну кухонну побутову техніку, посуд, приладдя та аксесуари.

Відвідайте свій сайт Delimano, натиснувши тут

Полегшує життя

ROVUS – з 2005 року

Бренд ROVUS® впроваджує інноваційні, ефективні та прості у використанні рішення з прибирання, дезінфекції та створення затишку, що допомагають підтримувати чисте та гармонійне середовище у вашій оселі. ROVUS® покращує якість життя, перетворюючи вашу оселю на ідеальне місце для розслаблення та відпочинку.

Асортимент продукції ROVUS® включає товари для прибирання, дезінфекції, створення домашнього затишку та догляду за одягом, які поєднують в собі функціональність, зручність і найкраще співвідношення ціни та якості.

Товари ROVUS® очищують за допомогою сили води, пари або інших натуральних, але ефективних засобів, таким чином, пропонуючи рішення з екологічно чистого прибирання. Наша інноваційна лінійка товарів Nano від ROVUS® – це еволюційний крок у світі прибирання, що гарантує високу ефективність ретельного очищення та водночас захист екології нашої планети.

Перед запуском продукції ROVUS®, вона тестується незалежними компаніями з контролю за якістю (такими, як SGS, SIQI) та завжди перевіряється на відповідність всесвітньому технічному регламенту.

Відвідайте свій сайт Rovus, натиснувши тут

10 років комфорту

WALKMAXX – з 2010 року

Продукція WALKMAXX® – це комфорт у кожному вашому кроці! Бренд WALKMAXX® запроваджує інноваційне та зручне, але доступне за ціною взуття та одяг. Наша місія полягає у тому, щоб надати клієнтам функціональність, комфорт і відмінний стиль у кожній парі взуття. Бренд WALKMAXX® привносить енергію у повсякденне життя людей та надихає їх більше рухатися.

Бренд WALKMAXX® врахував будь-яку пору року та подію – він виробляє продукцію від зимових чобіт до літніх шльопанців. Наші моделі продумані дуже ретельно, щоб надати вашим ногам надійну підтримку та комфорт під час ходьби. При виробництві взуття бренд WALKMAXX® використовує найкращі матеріали та застосовує новітні технології, що, своєю чергою, гарантує нашим клієнтам найкраще взуття.

Відвідайте свій сайт Walkmaxx, натиснувши тут

Життєва енергія

WELLNEO – з 2010 року

Бренд WELLNEO® покликаний поширювати та підтримувати здоровий спосіб життя та гарне самопочуття людей будь-якого віку та способу життя. WELLNEO® пропонує доступні, комфортні та надійні товари, вироблені зі застосуванням сучасних технологій у галузі оздоровлення, краси та здоров’я.

Кожен з наших товарів допомагає вирішувати конкретну проблему: зменшення болю, скидання зайвої ваги, підтримка гарної фізичної форми, розслаблення м’язів і догляд за шкірою. З брендом WELLNEO® ви берете під контроль своє гарне самопочуття.

Продукція WELLNEO® розробляється провідними фахівцями та вченими, тестується та перевіряється науково-дослідними установами та лабораторіями. Кожна ідея є науково обґрунтованою та містить докази, підтверджені сертифікованими організаціями та органами влади. Вибираючи бренд WELLNEO®, ви робите крок назустріч перевіреним товарам.

Товари WELLNEO® доступні та прості у використанні у домашніх умовах.

Відвідайте свій сайт Wellneo, натиснувши тут

ТБ-шопінг

TOP SHOP – з 1996 року

Бренд TOP SHOP® впроваджує інноваційні товари різних категорій. Його місія полягає у тому, щоб полегшити повсякденні рутинні завдання, пропонуючи творчі, але водночас прості у використанні товари та рішення.

Відвідайте свій сайт TopShop, натиснувши тут

Ваша спина буде вам вдячна!

KOSMODISK – з 1992 року

KOSMODISK® – це бренд безпечних, ефективних і простих рішень для людей, котрі страждають від болю у спині. Бренд KOSMODISK® існує вже понад 25 років і має більш ніж 3 мільйони задоволених користувачів.

KOSMODISK® був нашим першим брендом, який поклав початок нашої історії та місії: допомогти клієнтам змінити своє життя на краще.

Ми віримо...

...що кожна людина заслуговує на гідне життя. Ми вважаємо, що кожній дитині потрібен відпочинок і вечеря на тарілці.

Ми вважаємо, що природа - наш найкращий друг і наш найкращий вклад. Ми віримо в людську доброту.

І саме тому ми доклали стільки зусиль і ресурсів, щоб створити кращий світ.

Соціальна відповідальність

Ми в Студіо Модерна розуміємо, що ми теж є частиною спільноти. Тому ми зобов'язані протягнути руку допомоги - голодним дітям, самотнім літнім людям, нужденним сім'ям, жертвам стихійних лих... Ми беремо участь в гуманітарних і благодійних акціях, спрямованих на допомогу постраждалим.

Крім того, як роботодавець, ми піклуємося про збереження основних цінностей, комфортні робочі місця, а також про розумне управління, що в свою чергу сприяє розкриттю потенціалу, здібностей і волі кожної людини.

Екологічна відповідальність - зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище

Щедрість землі не безкінечна. Всі повинні знати про цей факт – і ми в Студіо Модерна приділяємо цьому особливу увагу в кожному сегменті нашої роботи. Ми знаємо, що наш вплив невеликий, але ми також вважаємо, що кожен крок має значення.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб винайти більш зносостійкі і якісні матеріали для продуктів Dormeo і Delimano. Ми інвестували в розробку складного велосипеда Бігфіш, який не шкодить навколишньому середовищу. І ми завжди там, де суспільство потребує нас. І нарешті, ми намагаємося вести здоровий спосіб життя та у нас на роботі, на своїх робочих місцях.

Екологічна відповідальність в наших продуктах

 • Використання екологічно чистих матеріалів, які підходять для переробки.

  Кожен продукт Dormeo виготовляється з придатних для переробки матеріалів. Крім того, при доставці нового матраца ми утилізуємо ваш старий.

 • Кераміка® - екологічно чистий матеріал на вашій плиті

  Керамічний посуд Delimano виготовлений з глини - повністю натурального матеріалу, який нешкідливий для вас і нашої планети.

Екологічна відповідальність в наших офісах

 • Сортування відходів

  Переробка відходів є дуже важливою частиною нашої повсякденної роботи. Майже всі офісні відходи віддаються на вторинну переробку. Крім того, ми припинили використовувати одноразовий посуд.

 • Фільтрована вода з крана

  Ми закликаємо наших співробітників пити воду з-під крана. Але щоб забезпечити чистоту води, ми встановили фільтри. Ми не схвалюємо застосування водних диспенсерів.

 • Раціональне енергоспоживання

  В наших офісах кожен робочий стіл оснащений енергозберігаючим світильником з датчиками, які регулюють кількість світла протягом дня..

 • Екологічні подарунки

  Ми зацікавлені ділитися своїм ентузіазмом, особливо зі своїми дітьми. Наші різдвяні подарунки завжди підходять для вторинної переробки і виготовлені з натуральних матеріалів.

Отже, ось такі ми!

Шановний клієнте!
Це була наша історія. Розповідь про те, що ми робимо, що штовхає нас вперед, який внесок ми робимо в суспільне життя. Але нічого з цього не було б, якби це не було зроблено для вас. Ви причина, чому ми встаємо вранці з ліжка. Спасибі вам за це.

Так що – ми вдячні вам за те, що ви є частиною нашої історії. Ми щиро сподіваємося, що можемо бути вам корисні і що зможемо привнести корисні товари в ваше життя.

Ваша команда Студіо Модерна