ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Історія красивого сну

Сон – це так цінно, так важливо, так необхідно. Для багатьох із нас сон – це солодкий бальзам, який заспокоює і відновлює нас після довгого активного дня. Але, на жаль, багато хто з нас вибирає спати якомога менше. Є так багато речей, які здаються цікавішими та важливішими, ніж кілька додаткових годин сну. Але вони поряд з фізичними вправами та харчуванням мають важливе значення для повноцінного здоров'я і щастя.

Якість сну безпосередньо впливає на якість життя, в тому числі на розумову активність, продуктивність праці, емоційну рівновагу, творчість, фізичну життєздатність, і навіть на вагу. Ніщо інше не дає так багато переваг і не вимагає так мало зусиль!

Коли починаються проблеми?

Коли ви не можете заснути. Коли ваш сон переривається. Коли ви прокидаєтеся втомленими і розбитими.

Для того, щоб забезпечити собі повноцінний, здоровий сон, ви повинні відпочивати щоночі в чистій, свіжій постелі з матрацом та подушкою високої якості на затишному ліжку.

ТМ Дормео покликана подарувати вам найкраще!

Головних фактів в житті кожної людини п'ять: народження, їжа, сон, любов і смерть

Е.М.Форстер

18 років постійного розвитку, щоб запропонувати вам той сон, на який ви заслуговуєте.

Дормео – це не просто бренд. Фахівці Дормео – люди, які присвятили свій час і доклали всіх зусиль, щоб винайти найкращі інноваційні та зручні рішення, які дозволять поліпшити ваш сон.

Понад 300 продуктів для кращого сну і хорошого самопочуття

Як це все починалося...

Все почалося у 2002 році в Словенії, коли Дормео запустила свій перший матрац з піни, представивши його на ТБ. А в Україні бренд Дормео представлений з 2004 року – з моменту відкриття "Студіо Модерна" в Україні.

Його відмінні характеристики, якісні матеріали та чудові відгуки від користувачів спонукали нас йти далі та ще більше сконцентруватися на розробці нових способів, матеріалів, їх поєднаннях, щоб забезпечити людям хороший щоденний сон.

Після 18 років напруженої роботи ми з гордістю можемо сказати, що нам це вдалося - але ми не зупиняємося на досягнутому.

Ми запустили понад 300 різних продуктів для якісного сну і життя. Це матраци, подушки, ковдри, чохли для матраців, постільне приладдя, топери. Також в нашому асортименті є і товари для дітей, декоративні вироби, аксесуари для ванних кімнат, а також інші товари для дому.

Ми не можемо сидіти, склавши руки. Ми хочемо дати вам більше!

За 18 років Дормео став всесвітньо відомим брендом, який поліпшив мільйони спалень по всій Європі та за її межами. Дормео пишається тим, що використання традиційних і революційних матеріалів у своїй продукції не тільки задовольняє потреби споживачів, але і відповідає їх естетичним вимогам до дизайну.

І це те, чого ми досягли!

Світовий прорив - пружина з піни. Вона є тільки у Дормео!

Наше останнє нововведення - це революційна технологія «Октаспрінг», розроблена бельгійским новатором Віллі Попом, яка використовується в матрацах Дормео серії Ейр.

Ця технологія поєднує в собі переваги металевих пружин і піни з пам'яттю.

Пружини «Октаспрінг» виготовлені з якісного пінополіуретану з відкритою пористою структурою, яка не тільки надає їм еластичності, а й вільно пропускає повітря. Особлива форма пружин забезпечує 3D-адаптивність: кожна пружина чуйно реагує на контури й рухи вашого тіла, дозволяючи насолоджуватися відпочинком в будь-якій позі - на боку, на спині або на животі.

Цей максимальний комфорт можна відчути на 3-х різних моделях матраців Дормео.

Кожна пружина «Октаспрінг» динамічно пристосовується до контурів і рухів людського тіла в будь-якому положенні, що забезпечує максимальний комфорт під час сну.

Ми теж люди - і ми хотіли б допомогти

Соціальна відповідальність

Життя не завжди йде так, як нам хочеться. Трапляються труднощі і важкі ситуації. Дормео прагне допомагати в таких ситуаціях, здійснюючи пожертвуви для приватних осіб і благодійних груп.

Дивіться останню активність тут

Екологічна відповідальність

У нас є тільки одна планета, і ми в Дормео прагнемо зберегти її зеленою і щасливою. Саме тому всі наші продукти є екологічно чистими, оскільки виготовлені з матеріалів для вторинної переробки. Також ми утилізуємо ваш старий матрац, коли ви вирішите купити новий матрац Дормео. Ми не дозволимо старому матрацу забруднювати нашу природу!

Наші нагороди

ТОВ «Студіо Модерна», офіційний представник бренду Dormeo, отримала престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.

У 2022 році ТОВ «Студіо Модерна» отримала престижну нагороду «Зірка якості 2022», що вручається компаніям-лідерам, які, завдяки плідній роботі та професіоналізму, навіть у найважчі часи змогли зміцнити економіку України. Дана нагорода є результатом копіткої праці та заслуженого авторитету в очах клієнтів, партнерів і конкурентів.

  • «Лідер галузі 2019»

  • «Зірка якості 2022»