ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Що таке піна з пам'яттю

Напевно, Ви вже багато разів чули про піну з пам'яттю – революційний матеріал, який, завдяки своїм унікальним властивостям, використовується у виробництві найрізноманітніших товарів. Її вже можна знайти у взутті, автомобільних сидіннях, навіть у білизні, але найчастіше піна з пам'яттю застосовується у виготовленні матраців.

Напевно, Ви вже багато разів чули про піну з пам'яттю – революційний матеріал, який, завдяки своїм унікальним властивостям, використовується у виробництві найрізноманітніших товарів.

Її вже можна знайти у взутті, автомобільних сидіннях, навіть у білизні, але найчастіше піна з пам'яттю застосовується у виготовленні матраців.

Створений колись для космічних польотів, тепер це найпопулярніший матеріал для сну

Історія піни з пам'яттю почалася, коли фахівці NASA розробляли матеріал, щоб зменшував тиск на тіло космонавта під час запуску на орбіту.

На початку 1970-х рр. дослідний центр NASA створив матеріали, покликані захистити астронавтів від сили гравітації під час запуску корабля. Основою їхнього успіху став високотехнологічний матеріал – піна з пам'яттю, яка могла підлаштовуватися під тіло людини, але при цьому, коли на неї зменшувався тиск, поверталася в свою первинну форму.

З космічного корабля до нас у спальню

Завдяки своєму позитивному впливу, який піна з пам'яттю надавала при зменшенні сили гравітації, її незабаром почали використовувати для лікування прикутих до ліжка хворих, щоб зменшити тиск на їхні рани і на все тіло. Унікальні властивості піни з пам'яттю призвели до того, що вона дуже швидко поширилася по всьому світу.

Сьогодні цей матеріал використовується переважно для того, щоб поліпшити сон і підвищити якість життя людини.

Піна з пам'яттю дарує відчуття невагомості й огортає тіло комфортом

Ми в компанії Dormeo багато років розробляли матраци із піни з пам'яттю і тепер можемо гарантувати нашим клієнтам першокласний сон і оптимальний комфорт, тому що створили зручну піну з пам'яттю, яка рівномірно поширює вагу тіла по всій поверхні матраца або подушки.

Матрац з основою із піни з пам'яттю повністю підлаштовується під форму Вашого тіла і його температуру, тим самим знімаючи напругу. Якщо на тіло не чиниться тиск, то кров в організмі циркулює безперешкодно, не викликаючи тиску в капілярах. Тому матрац із піни з пам'яттю особливо корисний людям, що страждають від болю в попереку, шиї, м'язах тощо. Піна з пам'яттю заспокійливо діє на вагітних жінок і тих, у кого виникли проблеми зі сном через постійний пошук зручного положення протягом ночі.

Піна з пам'яттю адаптується до форми та температури Вашого тіла: Ви ніби спите на хмаринці!

Піна з пам'яттю виготовлена із в’язко еластичної піни з пористою структурою.

На відміну від інших видів піни, вона має більшу густину та чутлива до температури. Це означає, що завдяки своїй унікальній структурі цей матеріал ідеально підлаштовується під форму і вагу тіла, але коли тиск зникає, піна з пам'яттю повертається в свою первинну форму.

Крім того, вона адаптується до температури тіла, тобто, уві сні Ви більше не відчуваєте поверхню матраца, Ви ніби спите в невагомості.

Піна з пам'яттю в поєднанні з твердим матеріалом створює ідеальну поверхню для сну

Піна з пам'яттю сама по собі дуже м'яка, щоб її можна було використовувати для виробництва всього матраца, тому ми додаємо більш тверді матеріали, які підтримують тіло і гарантують анатомічно правильне положення хребта. Як правило, таким матеріалом є гнучкий і міцний Ecocell®.

Піна з пам'яттю використовується у виробництві матраців Dormeo

У колекції Dormeo ми пропонуємо:

Тонкий шар піни з пам'яттю (2 см)

  • Матрац Memory 2+12 має шар піни з пам'яттю в 2 см, що покриває 12-сантиметровий шар більш твердого матеріалу Ecocell®. Такий помірно твердий матрац відмінно підходить для людей, у яких є деякі проблеми зі спиною або тих, хто вважає за краще спати на твердій поверхні. Докладніше див. тут.

Середній шар піни з пам'яттю (4 см)

  • Для тих, кто хотів би відчути переваги піни з пам’яттю на своєму старому матраці, ми створили Dormeo Renew, шар товщиною 3,5 см з піни з пам’яттю. Цей матрац подарує Вам усі переваги сну на піні з пам’яттю, а також подарує нове життя Вашому старому матрацу. Докладніше див. тут.