ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Вам потрібний новий матрац Дормео

Багато хто звик до старого матрацу і спить на ньому протягом усього життя. Але так робити не можна. Згадайте, коли Ви в останній раз купували новий матрац? Багато людей приймають рішення про заміну матраца, лише коли попередній стає вже занадто старим і ледь не розсипається в руках. Але запевняємо Вас, що це вже занадто пізно для Вашого здоров'я і гарного самопочуття. Сон на зношеному матраці можна порівняти з марафоном у подертому взутті. Ваше тіло заслуговує набагато більшого. Чи потрібен Вам новий матрац?

Багато хто звик до старого матрацу і спить на ньому протягом усього життя. Але так робити не можна. Згадайте, коли Ви в останній раз купували новий матрац? Багато людей приймають рішення про заміну матраца, лише коли попередній стає вже занадто старим і ледь не розсипається в руках. Але запевняємо Вас, що це вже занадто пізно для Вашого здоров'я і гарного самопочуття.

Сон на зношеному матраці можна порівняти з марафоном у подертому взутті. Ваше тіло заслуговує набагато більшого. Чи потрібен Вам новий матрац?

Прийшла пора купувати новий матрац, якщо:

 • Зсередини відчуваються всі пружини і грудочки або є поглиблення на поверхні
 • Він видає дивні звуки, коли Ви перевертаєтеся
 • У центрі утворилася вм'ятина, в яку Ви скочуєтеся
 • Помітні явні сліди зношування (ямки, грудочки, покриття порвалося або розпадається)
 • Ви спали чи просто відпочивали на ньому кожну ніч протягом багатьох років

Якщо хоча б один з вище перерахованих ознак помітний у Вашого матраца, прийшов час його замінити. Але це не єдині симптоми, що говорять про те, що з матрацом не все в порядку.

Наслідки сну на неякісному матраці в першу чергу відчуваються на Вашому організмі

Розірвалося покриття – це не єдина причина для заміни матраца. Якщо вранці Ви прокидаєтеся і відчуваєте заціпеніння в м'язах, а руки або ноги затекли, варто задуматися про стан матраца. З ним, ймовірно, щось не так.

Тіло завжди дає зрозуміти, що Ви спите на матраці, який не гарантує йому достатньої підтримки. Ми настійно рекомендуємо Вам серйозно поставитися до того, що з'явилися перші ознаки неякісного сну. На жаль, в цьому випадку тіло проявляє високу здатність до адаптації, тому досить скоро такі ознаки зникають (або стають менш вираженими). Тобто, Ви будете спати на матраці на шкоду своєму здоров'ю.

Як помітити негативний вплив неякісного сну?

Короткочасний ефект сну на невідповідному матраці проявляється негайно:

 • Безсоння
 • Дратівливість
 • Неуважність
 • Нездатність сконцентруватися
 • Постійне відчуття голоду, бажання з'їсти щось солодке
 • Неспокійний сон
 • Біль в шиї або спині
 • Втома
 • Відчуття браку сну

Після кількох місяців, а то й років сну на поганому матраці проявляються вже й довгострокові наслідки:

 • Зайва вага
 • Швидке старіння, помітні зморшки на обличчі
 • Зниження продуктивності праці й пов'язані з цим проблеми
 • Дозвілля з сім'єю та друзями перестане приносити задоволення
 • Загальна апатія
 • Труднощі в занятті спортом
 • Загальне почуття незадоволеності й нудьги

Коли потрібно купувати нове ліжко?

Тепер Ви вже розумієте, що жоден матрац не вічний. Через збільшення числа людей, у яких є проблеми зі сном, які страждають від алергічних реакцій і болі в суглобах і спині, ми зрозуміли, що хороший, здоровий сон можливий тільки на хорошому, якісному матраці. Зношений матрац може навіть погіршити стан здоров'я.

Насамперед потрібно перевірити, яким матрацом користуєтеся Ви.

Для цього дайте відповідь на наступні питання:

Який стан Вашого матраца?

Жоден матрац не може служити вічно. А на товар, куплений у неперевірених продавців, Вам можуть давати тривалу, майже довічну гарантію, але це не означає, що Ви купуєте матрац, яким будете користуватися завжди. При визначенні терміну служби, або скоріше, адекватності матраца, дивіться не тільки на етикетку. Вона не завжди є справжнім показником стану матраца.

Є й інша сторона цього питання. Навіть якщо після багатьох років матрац зберіг свої якості, у Вас можуть виникати проблеми, пов'язані зі сном на ньому. У цьому випадку, можливо, змінилися Ви, а не він. Адже з часом організм людини змінюється.

Що змінилося у Вашому житті?

Які зміни відбулися у Вашому житті за останні 10 років? Ви одружилися, переїхали, помітно схудли або одужали, були вагітні або хворіли? Все це впливає не тільки на життя, але і на Ваш організм.

Тіло людини безперервно змінюється і висуває нові вимоги. Процес старіння викликає зміни ваги, форми тіла, м'язової маси тощо, а матрац, який підходив Вам у 25 років, в 35, можливо, вже не надає достатньої підтримки. Чим старше Ви стаєте, тим м'якіший матрац потрібний Вашому тілу, він повинен ніжно торкатися чутливих частин, а не тиснути на тіло.

Але це не означає, що Вам підійде просто дуже м'який матрац – його структура все одно має бути достатньо твердою, щоб гарантувати підтримку для хребта.

Для яких цілей Ви використовуєте свій матрац?

Якщо кожну ніч Ви спите на матраці, дивитеся телевізор, снідаєте, читаєте, виконуєте вправи, або ж він використовується як диван чи трамплін для дітей, такий матрац набагато швидше втратить свої позитивні якості.

Як Ви дбаєте про матрац?

Навіть про матрац потрібно піклуватися правильно. Хочете вірте, хочете ні, але Ваш матрац – це справжній рай для безлічі непроханих і малоприємних гостей:

 • Кожну ніч тіло людини виділяє близько 1/3 л поту, який вбирається в матрац. Певна кількість цієї рідини випаровується протягом дня, але більша частина залишається всередині матраца;
 • Кожну ніч на матрац осідає близько 1,5 г лупи і відмерлих клітин тіла (тобто приблизно 100-200 г на рік);
 • В матраці, яким Ви користувалися 5-6 років, накопичилося понад 200 г органічного та неорганічного пилу;
 • Матраци – відмінне місце для розмноження бактерій, вірусів і пилових кліщів, які сильно докучають всім, хто страждає від алергії. Тільки за приблизними підрахунками, в матраці, яким Ви користувалися більше 10 років, міститься близько 2 мільйонів пилових кліщів і, що ще гірше, продуктів їх життєдіяльності.

З усього цього випливає, що правильно піклуватися про матрац вкрай важливо. Якщо Ви не будете його регулярно провітрювати і не будете використовувати захисний чохол, термін служби матраца помітно скоротиться.

Подумайте, чи дійсно Ваш старий матрац підходить для того, щоб проводити на ньому третину свого життя. Тут Ви знайдете поради, Як вибрати правильний матрац і замовити його. Ваше тіло заслуговує на це!