ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Що потрібно для якісного сну

Відчути цінність сну по-справжньому ми можемо лише тоді, коли позбавляємося його. Безсоння може викликати сон на бракованому або незручному матраці, на неправильному каркасі ліжка або на подушці, яка не підходить Вам. Щоб подолати стреси повсякденного життя, Вам обов'язково потрібно відпочивати. А це можливо тільки в тому випадку, якщо Ви спите в зручній, корисній для здоров'я обстановці.

Відчути цінність сну по-справжньому ми можемо лише тоді, коли позбавляємося його. Безсоння може викликати сон на бракованому або незручному матраці, на неправильному каркасі ліжка або на подушці, яка не підходить Вам.

Щоб подолати стреси повсякденного життя, Вам обов'язково потрібно відпочивати. А це можливо тільки в тому випадку, якщо Ви спите в зручній, корисній для здоров'я обстановці.

У Dormeo є все, що потрібно для здорового сну

Вам потрібна хороша основа, яка буде підтримувати голову і хребет у правильному положенні:

  • Якісний матрац, який забезпечить тілу необхідну підтримку та комфорт
  • Подушка для правильної підтримки плечей, шиї та голови
  • Відповідна ковдра або покривало

Високоякісний матрац – основа гарного сну і бадьорості вранці

Матрац, безсумнівно, є основою будь-якого ліжка. Без хорошого матраца Ви просто не зможете добре виспатися, тому що протягом довгих годин лежання на незручній поверхні Ваше тіло набрякає. Ви абсолютно не відпочиваєте, тому що безперервно шукаєте зручну позу. В результаті вранці Ви прокидаєтеся змученими і дратівливими, а це означає, що новий день почнеться не з тієї ноги.

Дуже важливо зрозуміти, що саме комфортний і надійний матрац піклується про Ваш хребет та шию, поки Ви спите. Переглянути каталог матраців Dormeo можна тут, щоб визначитися з вибором, скористайтеся порадами Як вибрати правильний матрац.

Як правильно підібрана подушка може поліпшити якість сну?

Якщо Ви зважитеся придбати новий матрац, але при цьому і далі будете спати на подушці поганої якості, це не вирішить Ваші проблеми зі сном, а може тільки погіршити ситуацію. Коли голова знаходиться у неправильному положенні, у верхньому відділі хребта, шиї та плечах виникає біль. Правильно підібрана подушка знімає напругу в м'язах шиї, тому що їм більше не потрібно намагатися зняти тиск з плечей і верхнього відділу хребта.

Подушки Dormeo були розроблені для того, щоб підтримувати Вашу шию і голову в правильному положенні й надати їм максимальної підтримки. Ви можете обрати подушку у відповідності зі своїми потребами – анатомічної чи класичної форми. Всі вони виготовлені з якісних і міцних матеріалів. Дізнатися детальніше про подушки Dormeo Ви можете тут.

Якщо при виборі подушки у Вас виникли проблеми, ми рекомендуємо прочитати поради Як вибрати подушку.

Гарна ковдра зігріє Вас і заспокоїть шкіру

Родзинка будь-якого ліжка – хороша, тепла ковдра, що огортає Вас своїм теплом і м'якістю. У Dormeo Ви можете вибрати ковдру на свій смак з широкого асортименту. Тут Ви знайдете ковдри з бавовни, шовку, матеріалу TENCEL®, пухнастих мікроволокон Wellsleep®, а також інших якісних матеріалів. Каталог ковдр можна переглянути тут, щоб визначитися з вибором, скористайтеся порадами Як вибрати ковдру.

У компанії Dormeo ми, в першу чергу, приділяємо увагу Вашому здоров'ю та самопочуттю, тому створили товари для здорового сну, які одночасно є комфортними та доступними. Переглянути повний асортимент аксесуарів Ви можете тут.