ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Дормео ковдри: словник висловів

На нашому сайті Вам зустрілося поняття, в значенні якого Ви не впевнені? Щоб Вам було простіше прийняти рішення щодо покупки, ми підготували словник слів і виразів, що часто використовуються.

Алерген

Мікроскопічно мала частка, яка проникає в організм і негативно впливає на імунну систему. Алергени можуть мати природне походження або представляти собою хімічну речовину. Найвідоміші алергени – це побутовий пил, пилок рослин, і продукти життєдіяльності пилових кліщів.

Алое віра

Рослина, що надає заспокійливого ефекту на організм. Вона володіє протиалергенними і антибактеріальними властивостями, руйнує грибки і знімає запалення. Крім того, стимулює роботу імунної системи, загоєння ран, уповільнює процес старіння і утворення зморшок, а також прискорює процес регенерації шкіри.

Анатомічний

Анатомічні матраци та подушки гарантують комфорт і сприятливо впливають на суглоби, сухожилля і м'язи. Високий анатомічний рівень означає, що матрац або подушка ідеально підлаштовуються під природну форму тіла.

Протиалергенний силіконовий прошарок

Тонкий шар матеріалу, який використовується в більшості матраців Dormeo, тому що захищає основу від забруднення і пилових кліщів.

Вуглецеві волокна

Вуглецеві волокна – унікальний міцний матеріал, який проводить електрику. Він присутній в покритті у вигляді волокна і використовується для виведення статичної електрики, що накопичується в матраці.

Der p 1

Технічний термін для позначення алергену, який часто виявляють у матрацах, ковдрах і подушках, а також у м'яких меблях, килимах і шторах. Його викликають пилові кліщі (Dermatophagoides Pteronyssinus), які оселяються в незахищених матрацах та інших постільній білизні і використовують їх для розмноження. Продукти їх життєдіяльності й залишки мертвих пилових кліщів перетворюються в невидимий пил, який викликає алергічну реакцію у людей і ускладнює дихання уві сні. В одному незахищеному матраці знаходяться близько 10 мільйонів пилових кліщів, ось чому захист такий важливий для здорового сну тих, хто схильний до алергічних реакцій, і, в першу чергу, для дітей.

Пилові кліщі

Невеликі арахніди (розміром від 0,1 до 0,5 мм), невидимі для людського ока. Улюблене місце проживання – матраци, м'які меблі, подушки, м'які іграшки та штори, тобто, всі місця, де вони знаходять достатньо їжі, вологи і надійне укриття. Пилові кліщі – особлива проблема для людей, які страждають від алергічних реакцій або астми, тому що продукти їх життєдіяльності у вигляді дрібного пилу (алерген) викликають сльозоточивість, закладеність носа, чхання і кашель.

Ecocell

Сучасний синтетичний еластичний матеріал, який користується величезною популярністю завдяки своїй твердості, здатності чудово адаптуватися і пропускати повітря. Він захищає від алергенів, гігієнічний, легкий і нешкідливий для навколишнього середовища, тому що після експлуатації його можна утилізувати.

Флорентійський шов

Метод флорентійського шва використовується в покриттях всіх матраців Dormeo, що посилює їх міцність і подовжує термін служби. Флорентійський шов робиться зигзагоподібно і надійно з'єднує волокна, подовжуючи термін служби матраца.

Мериносова вовна

Найякісніша вовна у всьому світі завдяки своїй м'якості і довговічності. Спочатку мериносову вовну використовували спортсмени, але завдяки своїм властивостям вона незабаром проклала шлях і в наші спальні. Вовна чудово регулює температуру тіла, виводить зайву вологу і попереджає неприємний контакт із вологою, тому що вбирає її, але не втрачає здатність зігрівати навіть після намокання. Вона володіє антибактеріальними якостями, що запобігає утворенню неприємного запаху. З цих причин мериносова вовна ідеально підходить для виготовлення матраців, ковдр і подушок, оскільки гарантує Вам спокійний і глибокий сон без поту.

Öko tex standard 100

Сертифікат ÖKO-tex standard 100 забезпечує дотримання екологічних стандартів в текстильній промисловості. Його наявність означає, що при виробництві товару було проконтрольовано наявність шкідливих речовини, які можуть утворитися в процесі текстильної обробки, щоб не завдати шкоди здоров'ю користувача.

Сертифікат ÖKO-tex standard 100 гарантує, що матраци Dormeo безпечні для навколишнього середовища і здоров'я людини.

Softdream

Міцні синтетичні волокна, що запобігають стисненню і розтягуванню, швидко висихають, не викривляються і не сприйнятливі до грибків. Волокна Softdream легко прати, тому вони чудово підходять для використання в ковдрах, рушниках, подушках, купальних халатах та інших товарах.

Срібло

Лише кілька років тому використання срібла в косметиці, виробництві матраців та інших подібних продуктів здавалося казкою, при цьому срібло завжди активно застосовувалося у виготовленні монет, прикрас та дзеркал. Але зараз воно є частиною виробничого процесу і подушок. Чому?

Завдяки позитивному впливу на здоров'я і самопочуття воно ідеально підходить для сну і відпочинку, тому що:

  • Має антибактеріальні властивості: іони срібла пов'язують ензими в клітинах бактерій, що уповільнює їх розмноження
  • Запобігає появі та скупченню неприємного запаху
  • Регулює потовиділення і накопичення вологи
  • Є добрим провідником, тому знімає небажаний статичний заряд
  • Регулює температуру тіла завдяки накопиченню та поступовому виведенню тепла

Волокна срібла, які є в подушці Dormeo Memosan з іонами срібла, прошиті в волокнах покриття так, що вони зберігають звичайні властивості тканини, і вона залишається такою ж м'якою, як і будь-який інший текстиль. Отже, покриття приємне на дотик і разом з тим гарантує всі переваги чистого срібла.

Статична електрика

Виникає в результаті накопичення електричного заряду на поверхні ліжку (матрац, ковдра тощо). Коли ми рухаємося або перевертаємося, при цьому виробляється електричний заряд, він виділяється у вигляді іскор, які можуть дуже заважати, тому що викликають больові відчуття. Волокна вуглецю добре виводять статичну електрику.

Tencel

Це натуральне волокно, його отримують з целюлози, яка також використовується у виробництві паперу. Продукти з Tencel дуже м'які, добре вбирають вологу, дихають і не шкодять навколишньому середовищу. Tencel був отриманий в результаті недавніх досліджень в області текстилю і гарантує Вам усе, що тільки можна очікувати від ковдри чи постільної білизни: комфорт, м'якість і практичність.

Wellsleep®

Сучасні, тверді, пухнасті мікроволокна, які у багатьох відношеннях перевершують звичайне волокно поліестеру, створене півстоліття тому. Мікроволокно Wellsleep® іноді називають штучним пухом, тому що воно нагадує гусячий пух як на дотик, так і у користуванні. Волокно Wellsleep® має безліч переваг і сфер використання. Воно ідеально підходить для регулювання температури, дуже приємне на дотик, практично не вбирає вологу і не схильне до забруднення. Це ефективний протиалергенний ізолятор, тому підходить для тих, хто страждає від алергічних реакцій, але вперто не хоче відмовитися від виробів з гусячого пуху.

Wellsleep® Advanced

Штучне волокно, яке за своїми характеристиками нагадує мікроволокно Wellsleep® з тією лише відмінністю, що має особливу перехресну структуру, завдяки якій між волокнами утворюються невеликі повітряні кишені. Ці кишені збільшують обсяг і пухнастість наповнювача. Волокна Wellsleep® Advanced дуже легкі і добре пропускають повітря, тому особливо підходять для використання в подушках і ковдрах.