ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Якісний сон з матрацом Дормео - кращий засіб від ранкової втоми

Якщо Ви не виспалися, весь день може бути зіпсований: будь-яке завдання здається занадто складним, голова стає важкою, а це загрожує тим, що Ви можете зривати свій поганий настрій на оточуючих... Вихід – якісний сон!

Сон – це частина життя, як дихання і харчування, тому він відіграє найважливішу роль для підтримки здоров'я. Наш фізичний і розумовий добробут прямо залежить від рівня стресу, пережитого за день, і кількості годин, присвячених якісному відпочинку. Щоб підтримувати нормальне функціонування організму, нам потрібно дати йому можливість відновити сили.

Чому сон настільки важливий?

  • Під час сну виділяється гормон росту, що важливо для нормальної роботи імунної системи
  • Він допомагає відновити м'язову тканину
  • Зберігає нормальну функцію нервової системи
  • Уві сні відпочиває мозок, використовуючи цей час для зберігання, редагування та архівування спогадів, крім того, під час сну накопичується енергія

Отже, хороший, якісний сон незамінний для нормальної працездатності, здоров'я і самопочуття. Якщо Ви погано спите, то виникає небезпека захворіти.

Через нестачу сну люди відчувають хронічну втому і дратівливість

Безсоння і розлади сну впливають на працездатність, а також фізичні та розумові показники. Всім добре знайомі наслідки безсонних ночей: втома, дратівливість, нездатність концентруватися і навіть агресивність. Все це впливає і на фізичний стан: починає боліти голова, шия, спина і все інше. У багатьох такі ночі позначаються і на зовнішності, тому що з'являються зморшки та інші проблеми зі шкірою.

У результаті це позначається і на якості життя і на ефективності роботи. Тому якщо Ви хочете наповнити своє життя позитивною енергією і виглядати на всі 100, потрібно забезпечити собі спокійний і комфортний сон.

Як наповнитися бадьорістю за допомогою матраца Dormeo?

Наші матраци знімають напругу в м'язах, правильно підтримують хребет і дарують Вам максимальний комфорт. На зручному матраці, який підлаштовується під особливості Вашого тіла, Ви легко і швидко заснете, а Ваш сон буде спокійним і міцним.

Все це можливо завдяки високоякісним матрацам Dormeo, які мають ряд позитивних якостей:

1. Всі матраци Dormeo анатомічні та ортопедичні

Матраци Dormeo неймовірно зручні й відповідають потребам сучасної людини. Основа кожного матраца виготовлена з високоякісних матеріалів, які повністю адаптуються до Вашого тіла, і уві сні Ви не відчуваєте незручності.

Матрац допомагає тілу прийняти правильне положення уві сні, тим самим рятуючи від болю в спині, шиї і м'язах.

2. Матраци мають захист від пилових кліщів, бактерій і грибків

Матраци Dormeo мають захист від пилових кліщів, бактерій і грибків – за допомогою спеціального просочення, особливих властивостей волокон (штучних або природніх) чи інших актуальних технологій. Тому такі вироби можуть бути рекомендовані для астматиків і тих, хто страждає від різних алергічних реакцій.

3. Матраци Dormeo «дихають»

Хороша вентиляція – основа якісного сну і довгого терміну служби матраца. Різні матеріали, які використовуються при виробництві матраців Dormeo, добре пропускають повітря. Ecocell® і багато інших матеріалів, які використовує Dormeo, мають унікальну клітинну структуру, завдяки якій повітря вільно проходить через матеріал і виводить надлишок вологи. Таким чином, Ваш матрац залишається сухим, а Ви можете насолоджуватися відчуттям свіжості кожного вечора.

Ми також рекомендуємо використовувати планковий каркас, щоб максимально підвищити здатність матраца «дихати», тому що такий каркас сприяє хорошій вентиляції.

4. Ми використовуємо екологічно чисті матеріали

Матраци Dormeo виготовлені з новітніх матеріалів, нешкідливих для навколишнього середовища, які можна утилізувати після закінчення використання.

Наповніть своє життя енергією і пристрастю!

Хороший сон – передумова позитивної енергії в житті. Неможливо контролювати такі фактори, як робота, стрес та інші навантаження, але можна зробити свої умови для сну максимально спокійними і розслаблюючими.

Оберіть свій рівень комфорту та подбайте про своє здоров'я і самопочуття, заряджайтеся бадьорістю кожної ночі з матрацами Dormeo. Щоб вибрати матрац, натисніть тут.