ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

12 важливих питань при виборі матраца

Матрац повинен забезпечувати належну підтримку хребта, так щоб ваше тіло знаходилося в найбільш природному положенні. Тільки в цьому випадку він буде захищати вас від болю в спині і суглобах. Слід зняти напругу з усього тіла.

1. Чи забезпечує матрац підтримку, яка потрібна вашому тілу?

Матрац повинен забезпечувати належну підтримку хребта, так щоб ваше тіло знаходилося в найбільш природному положенні. Тільки в цьому випадку він буде захищати вас від болю в спині і суглобах. Слід зняти напругу з усього тіла.

  • Якщо у вас є які-небудь проблеми з хребтом, вибирайте жорсткий матеріал, такий як Екоцел.
  • Якщо у вас досі не було проблем з хребтом або шиєю, вибирайте матрац, виготовлений з піни з пам'яттю. Це допоможе попередити проблеми, які можуть виникнути в майбутньому через поганий матрац.

2. Чи адаптується матрац до форми і маси вашого тіла (тобто чи має він анатомічні та ортопедичні властивості)?

Для гарного нічного сну необхідний матрац, здатний забезпечувати належну підтримку вашому тілу, допомогти йому розслабитися по всій довжині хребта. Це означає, що такий матрац ідеально адаптується до кожної частини вашого тіла та дозволяє насолоджуватися більш тривалим і міцним сном, замість того, щоб ворочатись.

3. Чому занадто жорсткий або занадто м'який матрац не підходить?

  • Якщо матрац занадто жорсткий, він забезпечить вашому тілу підтримку тільки на окремих ділянках.
  • Якщо матрац занадто м'який, він не забезпечить достатньої підтримки вашого тіла, або може надавати підтримку в неправильних місцях.

Ви повинні відчувати підтримку в основному в області нижньої частини спини, плечей і шиї. Необхідно, щоб вага тіла рівномірно розподілялася по всій поверхні матраца. Так хребет буде знаходитись в правильному положенні, і лежати вам буде комфортно. На більшості ж матраців вага тіла зосереджується лише в одній точці – сідницях.

4. Чи є матрац гіпоалергенним (щоб захистити вас від пилових кліщів, грибків і бактерій)?

Число пацієнтів, які страждають від алергії, продовжує зростати. Однією з найбільш поширених причин алергії, безсумнівно, є пилові кліщі, які скупчуються в звичайних матрацах.

Дослідження показали, що в ліжку, середній вік якого становить два роки, міститься близько двох мільйонів живих і мертвих пилових кліщів, які перетворюються на невидиму хмаринку пилу, коли ви рухаєтесь. Необхідно вибрати матрац, який буде захищати вас від алергії та бактерій.

5. Чи має матрац «дихаючі» властивості (для циркуляції повітря і тепла)?

Для матеріалу всередині матраца важлива ефективна регуляція вологості й температури повітря. Волога не повинна зберігатися всередині матраца і в той же час він повинен бути теплим. Лежачи на мокрому і холодному матраці, організм буде змушений спалювати більше енергії на підтримку тепла, що викликає порушення сну.

6. Наскільки матрац комфортний?

Матрац, на якому ви спите, має бути зручним. Це означає, що вам має бути приємно лежати на ньому. Як би там не було, на матраці ви повинні добре відпочивати і поповнювати запас сил. Якість сну багато в чому залежить від структури матраца і використовуваного матеріалу.

7. Чи передбачений захист від накопичення пилу?

Вам потрібно вибрати матрац, здатний захищати вас від пилу, що накопичується під дією статичної електрики. Електромагнітний смог формують різні об'єкти, які випромінюють електромагнітні хвилі: телевізійний сигнал, радіосигнал, електропроводка і розетки. Текстиль з вуглецевими волокнами допомагає знизити шкідливий вплив електромагнітного випромінювання.

8. Чи є матрац екологічно чистим (виготовленим з матеріалів, які не завдають шкоди природі та людині)?

На жаль, розвиток передових матеріалів підвищує забруднення навколишнього середовища. Зростає виробництво речовин, які можуть чинити шкідливий вплив на здоров'я людини. Намагайтеся вибрати матрац, що виготовлений відповідно до екологічних стандартів, які використовуються в текстильній промисловості.

9. Чи пропонує продавець багаторічну гарантію – не тільки на покриття, але й на наповнення матраца?

Надаючи гарантію на наповнення матраца, продавець зобов'язується обміняти товар на новий у випадку будь-яких проблем. Наприклад, 10 років або більше – це довгий термін. У продавця повинні бути дуже вагомі причини, щоб давати таку гарантію. Це свідчить про високу якість продукту.

10. Чи є матрац найкращим вибором у своїй ціновій категорії?

Перед тим, як прийняти рішення про покупку, визначте переваги обраного матраца і порівняйте його з матрацами інших виробників в тій же категорії. Не виключено, що ви можете купити набагато якісніший матрац за ту ж ціну.

Компанія Dormeo здавна намагається відшукати оптимальне співвідношення між ціною і якістю своїх матраців. Це означає, що ми пропонуємо високоякісні матраци за привабливими цінами. Матраци Дормео мають переваги, яких нерідко позбавлені інші (і дорожчі) матраци.

11. Чи надає продавець комплексні послуги (обслуговування і консультації під час і після покупки)?

Купувати матрац краще у тих, хто пропонує вам якісний сервіс – включаючи простий спосіб зробити замовлення, зручні способи оплати на вибір, персональну доставку, багаторічну гарантію, можливість повернути товар, інші послуги та консультації.