ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

5 причин замінити свій матрац

Відчуваючи втому, ми схильні вдаватися до «швидкодіючих засобів», таких як кава і переїдання – що мають влити нові сили в наш організм. Але фахівці вважають інакше: кращий спосіб поліпшити наші фізичні та розумові здібності – це сон.

Відчуваючи втому, ми схильні вдаватися до «швидкодіючих засобів», таких як кава і переїдання – що мають влити нові сили в наш організм. Але фахівці вважають інакше: кращий спосіб поліпшити наші фізичні та розумові здібності – це сон.

Дослідження 2008 року в США в основному показали, що:

  • Особи, які сплять в середньому по 9 годин на добу, в змозі займатися високоінтенсивною діяльністю (їзда на велосипеді, бігання тощо).
  • 70% учасників заявили, що вони мало сплять (в середньому 7,5 годин), тому відчувають себе втомленими і не в змозі виконувати щоденну роботу в повну силу.

«Недостача сну впливає на фізичний стан, через що погіршується спритність, а також діє на моральному і енергетичному рівні», – говорить д-р Берт Якобсон, професор науково-дослідного центру з Університету Оклахоми.

«Дослідження показують, що, коли ми спимо довше і краще, наші спортивні результати ростуть, час реакції скорочується, пульс знижується, і навіть наш психічний стан поліпшується, а також підвищується рівень енергії під час фізичної активності».

Учасники погодились, що гарний сон покращує їх фізичні показники.

Новий матрац допоможе вам відчувати себе новою людиною

Дослідження також показало, що учасники, які, за їхніми словами, спали не менше 7 годин на добу, з більшою ймовірністю спали на новому матраці (якому не більше 4 років). Результати досліджень також показують, що люди, які сплять на нових матрацах, більш схильні до фізичної активності, ніж ті, хто спить на старих матрацах.

Крім того, згідно з даними цього дослідження 81% учасників відзначили, що вони прокидаються з болем в спині, шиї або плечах, і цей факт негативно позначається на їх фізичних показниках.

Але є і хороша новина для тих, хто страждає від болю в спині та шиї і відчуває скутість. Згідно з даними дослідження, опублікованого професором Якобсоном, у тих, хто спить на новому матраці, більше шансів добре виспатися, і вони менш схильні відчувати фізичний біль протягом дня.

З урахуванням цього принципу, учасники дослідження відзначили значні поліпшення, такі як:

  1. Зменшення болю в спині (62,8%)
  2. Зменшення болю в шиї (62,4%)
  3. Зниження скутості в спині (58,4%)
  4. Покращення якості сну (64,4%), а також
  5. Підвищення комфорту під час сну (69,6%)

Щоб краще спати по ночах, отже, досягти більш щасливого, більш здорового і продуктивного життя, фахівці рекомендують міняти матрац, на якому ми спимо, кожні 5-7 років. Таким чином, ми можемо насолоджуватись максимальним комфортом і водночас жити без болю.