ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Чому головний біль – настільки звична річ?

Ось дані опитування, проведеного в 2006 році: близько 84% респондентів погодилися з тим, що якісна подушка є передумовою повноцінного сну. Незважаючи на це, 40% респондентів змінюють свої подушки лише один раз на три роки, а цілих 22% змінюють їх кожні чотири роки або навіть рідше.

Ось дані опитування, проведеного в 2006 році: близько 84% респондентів погодилися з тим, що якісна подушка є передумовою повноцінного сну. Незважаючи на це, 40% респондентів змінюють свої подушки лише один раз на три роки, а цілих 22% змінюють їх кожні чотири роки або навіть рідше.

Ви коли-небудь замислювалися над тим, якою подушкою користуєтеся?

Чи достатньо серйозно ви ставитеся до предмету, з яким ваша голова контактує третину доби під час відпочинку? До якого торкаються обличчя і губи щоночі... Якщо ви з тих людей, хто рідко змінює свої подушки, зробіть собі послугу і придбайте нову. Вас може здивувати позитивний ефект для на здоров'я і самопочуття, до якого це призведе. Повірте, ваше тіло скаже вам «спасибі».

Високоякісна подушка – найкраща запорука корисного сну.

Навіть знаючи, що подушка дійсно важлива для якісного нічного відпочинку та гарного настрою наступного дня, більшість людей досі сплять на старих і вже непридатних подушках. А це дуже негативно впливає на якість вашого сну. До того ж це може бути причиною таких неприємних явищ, як:

  • Головний біль і біль у спині;
  • Алергії;
  • Дихальні розлади.

Правильна подушка повинна надавати опору голові та шиї. Стара подушка може не справлятися з цим завданням, тож не варто дивуватись, чому після пробудження ви відчуваєте занепокоєння або навіть втому, коли спите на такій подушці. Не кажучи вже про мільйони пилових кліщів, які розкошували там всі ці роки... Ви все ще хочете опустити голову на цю подушку?

Давайте міняти подушки щороку!

Пилові кліщі активно розмножуються в подушках, які виготовлені з:

  • пір'я;
  • поліестеру;
  • штучного пуху.

Такі подушки вимагають щорічної заміни.

Придивіться до своєї подушки

Після закінчення терміну придатності подушка стає менш пружною і не забезпечує належну підтримку голові та шиї. Якщо ви бажаєте перевірити, чи досі ваша подушка підходить для використання, спробуйте скласти її навпіл і придавити зверху книгою або яким-небудь іншим подібним предметом. Якщо подушка повертається у початкове положення, значить, можна продовжувати її використовувати. А якщо залишається лежати в згорнутому вигляді, то вам пора шукати нову.

Подушка – найкращий друг людини

Подушка є однією з найважливіших особистих речей. Ми спимо на ній і торкаємося до неї щоночі. Вона впливає на повітря, яким ми дихаємо. Саме тому важливо вибрати подушку високої якості. Подушку, яка не змусить вас відчувати біль в шиї чи головний біль. Подушку, яка подарує вам освіжаючий сон і дозволить як слід відпочити.