ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

На хвилях сну: Чим гарна подушка на водній основі?

У кого-небудь з ваших знайомих є матрац на водній основі? Ні? Адже це не просто «дорога іграшка», якою можна похвалитися перед гостями – спати на ньому дійсно приємно. Але якщо ви звикли бути першими, можливо, варто почати з чогось поменше?

У кого-небудь з ваших знайомих є матрац на водній основі? Ні? Адже це не просто «дорога іграшка», якою можна похвалитися перед гостями – спати на ньому дійсно приємно: рівна, спокійна, м'яко заколисуюча поверхня... Недивно, що мода на водяні ліжка постійно повертається!

Але якщо ви звикли бути першими, задаючи моду в колі своїх знайомих, і хочете спочатку перевірити, чи зручно в принципі відпочивати на воді – можливо, варто почати з чогось поменше? Наприклад, потурбуватися про комфорт голови і шиї... Як щодо подушки на водній основі?

Чи змінювати пух на воду?

Ми, дорослі люди, звичайно, розуміємо, що хороша подушка важлива для уникнення синдрому ригідності потиличних м'язів – тобто перенапруження, болю і скутості, які позбавляють життя неабиякої долі радості. Тільки ось вибір правильної подушки – справа каверзна...

Наші дідусі і бабусі, наприклад, звикли спати на подушках, наповнених натуральним пухом. Проте такі вироби швидко стають плоскими, як млинець, що швидше шкодить потилиці, ніж приносить користь. До того ж за ними потрібно правильно доглядати – аж надто багато сил витрачається на боротьбу з вогкістю і пиловими кліщами.

Побажання до подушки: тримати форму і не тиснути!

Можливо, ви теж за своє життя перепробували багато що, включаючи високі подушки, анатомічні подушки і «не ваші» пози для сну. Кожного разу що-небудь та не так: на спині – турбує хропіння, на боці – затікає рука, на животі – доводиться повертати голову убік, щоб вільно дихати...

Що ж, якщо у вашому випадку ідеал досі не знайдений, чом би не спробувати насолодитися відпочинком на подушці, яка заповнена водою? Навіщо вам підлаштовуватися під свою подушку, якщо все повинно бути зовсім навпаки?

Ось 7 переваг сну на водяній подушці:

  1. Ніяких горбів і ямок – така подушка тримає форму, не дивлячись ні на що, і її не треба збивати.
  2. Камера з водою легко підлаштовується під форму вашої голови і шиї, заповнюючи вільні місця навкруги і даючи хорошу пружну підтримку.
  3. Під вагою води подушка залишається саме там, де ви її поклали – вона майже не ковзає.
  4. А якщо ви схильні багато крутитися –  вона тут же підлаштовується під вас.
  5. Можна зробити її жорсткою або м'якою, просто регулюючи кількість води усередині (вам навіть не треба купувати спеціального наповнювача).
  6. Не потребує складного догляду – наприклад, не треба розпорювати покриття, щоб просушити наповнювач.
  7. Дозволяє відновити енергію і поліпшити стан шкіри завдяки спокійному сну.

Екзотика або здоровий глузд?

Для повноти картини варто згадати й інші корисні дрібниці.

  • Наприклад, зручність транспортування: тепер, збираючись у відпустку або у відрядження, можна просто згорнути свою улюблену подушку і засунути в кишеню рюкзака!
  • Або приємну прохолоду: в спекотні літні ночі ніщо так не допомагає освіжити голову, як сон на подушці, що заповнена водою.
  • А якщо ви нанесли шампунь, а в домі раптом перекрили усю воду… ну, ви знаєте, де шукати.

Словом, з якого боку не подивися, виявляється, подушка на водній основі – суцільна практичність!