ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Нові відчуття: А ви вже спали на водяній подушці?

Попереджаємо, водяна подушка не завжди зручна – на піжамній вечірці, наприклад, нею нікого не варто бити по голові: аж надто важка... З іншого боку, сама вона навантажень не боїться – витримує до 130 кг. Збираючись у гості, ви можете легко взяти її з собою, щоб дивувати оточуючих новими технологіями. Ну що, ви з нами? Готові «нести культуру в маси»?

Попереджаємо, водяна подушка не завжди зручна – на піжамній вечірці, наприклад, нею нікого не варто бити по голові: аж надто важка... З іншого боку, сама вона навантажень не боїться – витримує до 130 кг. Збираючись у гості, ви можете легко взяти її з собою, щоб дивувати оточуючих новими технологіями. Ну що, ви з нами? Готові «нести культуру в маси»?

Спальня в європейському стилі

Напевно, ви бачили їх в кіно – водні матраци та подушки, які пропонуються гостям для особливого комфорту в розкішних готелях. Що ж, до хорошого звикаєш швидко, і речі, до яких ми поки тільки придивляємося, на Заході вже давно впровадили в побут. Людина може вибирати, на чому їй подобається спати.

Вода в якості наповнювача зручна, головним чином, тому, що легко приймає будь-яку форму, рівномірно розподіляючи тиск. А щоб відрегулювати висоту та жорсткість водяної подушки, достатньо просто завітати у ванну. Між іншим, багато приємного про такі вироби написано в статті «На хвилях сну: В чому переваги водяної подушки?»

Час робити відкриття

«Еврика!» – вигукнув якось фізик Архімед... Пам'ятаєте, з якого приводу? Так, мудрець зрадів, коли помітив, що на тіло, занурене у ванну, діє сила виштовхування, що дорівнює вазі витиснутої води. Для нас ця нудна фраза означає, що голова, яку ми опустимо на подушку, теж буде «плавати» – адже її вага у воді зменшується. Спробуйте, а раптом для вас це теж стане довгоочікуваною знахідкою?

Перші водяні ліжка винайшли в Персії більше трьох з половиною тисяч років тому. Для їх виготовлення використовувалися шкури козла. А в кінці XIX століття сер Джеймс Пейдж застосовував водяні матраци в лікарні Святого Варфоломія для рівномірного розподілу тиску c метою профілактики пролежнів у лежачих хворих. І знову винахід не отримав широкої популярності через недосконалість застосовуваних матеріалів. Та прогрес не стоїть на місці.

Відпочиваємо на воді

Водяний матрац – це, звичайно, цікаво, тільки не всі готові до таких життєвих змін і витрат. А подушка? Якраз вона набагато доступніша! Замовити таку можна хоч сьогодні. До речі, вам буде не так вже й легко відрізнити її від звичайної за зовнішнім виглядом. Подушка, як подушка – з чотирма кутами і приємною на дотик бавовняною наволочкою. Однак враження змінюється, варто лише прилягти на неї та розслабитись. Сила тяжіння відступає, бажання ворочатися зникає, м'які погойдування заспокоюють...

Як вже сказано, сучасні акваподушки відрізняються міцністю і витримують значну вагу – якщо якість на потрібному рівні, можна не турбуватись, що камера лусне, і ви прокинетеся в калюжі. З приводу температури також не варто хвилюватися – просто перевірте, чи застосовуються теплоізоляційні матеріали. До того ж, що важливо, у воді не скупчуються пил та кліщі. Регулярно міняйте воду, періть покриття – і насолоджуйтеся чистотою.

Скромна чарівність водяної подушки

Всі ми любимо практичні новинки, і водяна подушка тут – в своїй стихії. Вона здатна доставити купу задоволення, як дорослим, так і дітям. Це чудовий подарунок, оригінальне придбання і шанс відчутно «розширити зону комфорту» в своєму домі. Будьте в числі перших – і нехай знайомі беруть з вас приклад. Приємно відчувати себе аристократом, правда?