ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Правильний матрац допоможе краще вчитися в школі

Без сумніву, ви бажаєте для своєї дитини тільки найкращого – включаючи значні успіхи в отриманні освіти. А на це впливає цілий ряд факторів. Причому серед них є такі, про які ви, можливо, ніколи й не думали.

Без сумніву, ви бажаєте для своєї дитини тільки найкращого – включаючи значні успіхи в отриманні освіти. А на це впливає цілий ряд факторів. Причому серед них є такі, про які ви, можливо, ніколи й не думали.

Однією з найбільш важливих умов успішного навчання є повноцінний сон – і він багато в чому залежить від матраца.

Неправильний матрац може вплинути на якість сну.

Якщо ваша дитина спить на поганому матраці, це може погіршити якість її сну.

Неправильний матрац може спричинити проблеми з засипанням, які завадять дитині набратися енергії для майбутнього дня.

Анатомічні властивості матраца також важливі; якщо якість матраца низька, або він зношений, це може привести до болю в попереку і шиї – не тільки у літніх людей, які зазвичай стикаються з подібними проблемами, але й у дітей. В гіршому випадку неправильний матрац може спровокувати порушення росту й розвитку дитини, які вам зовсім ні до чого.

Правильний матрац і повноцінний сон

Гарний матрац дуже важливий для гарного нічного сну, оскільки він може запропонувати дитині належну підтримку і надійне спальне місце. Тому потрібно ретельно вибирати матрац, який відповідає потребам вашої дитини.

Матрац повинен мати відповідний рівень жорсткості: незалежно від того, який матрац ви вибираєте, жорсткий або м'який, наповнення має бути досить пружним, щоб забезпечити правильну підтримку. З часом матраци втрачають пружність, тому важливо дотримуватися рекомендацій виробника і замінити матрац після закінчення терміну його служби.

Розмір матраца також дуже важливий. Діти ростуть швидко, тож вам потрібно простежити, щоб матрац не став їм замалий. Не забудьте врахувати ширину матраца. Часто розміри ліжка визначаются розмірами вашої квартири і дитячої кімнати, але вам слід взяти до уваги звички дитини під час сну. Якщо ваша дитина багато рухається і ворочається уві сні, може знадобитись матрац більшої ширини, здатний забезпечити достатньо спокійний і комфортний сон.

Тільки приділивши увагу всім деталям, ви можете вибрати правильний матрац, щоб ваша дитина краще спала вночі і добре вчилася в школі.

Якісний сон – ключ до успішного навчання

Звичайно, шкільні успіхи вашої дитини залежать не тільки від якісного сну, проте він є одним з найбільш важливих факторів. Ви також повинні знати, що сон є одним з факторів, які можна легко змінити і поліпшити, щоб допомогти своїй дитині досягати кращих результатів. Якщо ваша дитина не проявляє здібностей до математики, є не так багато способів вплинути на ситуацію. Але якщо у дитини виникають складнощі з підготовкою домашніх завдань тому, що вона погано спить ночами, і їй важко зосередитись на числах – це те, що ви можете і повинні змінити!

Більшість дітей, яким знайомі проблеми зі сном, просто не висипаються – вони лягають спати занадто пізно. Фахівці помітили, що в цьому зазвичай винні сучасні технології: діти проводять занадто багато часу вечорами перед телевізором, сидять в інтернеті або грають в комп'ютерні ігри, отже, у них не залишається достатньо часу на сон.

Рекомендовано прибирати всі електронні розважальні пристрої зі спальні – не тільки дитячі, але й ваші власні – як мінімум, по вечорах, щоб забезпечити їм можливість краще спати. Кожен сторонній звук або джерело світла впливає на якість сну.

А наслідки?

Швидше за все, ви помітили, як недостача сну впливає на вашу дитину, хоча іноді важко розпізнати наслідки хронічного недосипання – ви можете навіть помилково відносити їх до чогось ще.

Діти, які погано висипаються, мають труднощі з концентрацією, вони забудькуваті, дратівливі та недостатньо енергійні – все це перешкоджає їх шкільним досягненням.

Шлях до успіху

Завдяки кільком простим крокам ви можете допомогти своїй дитині досягати кращих результатів в школі. Переконайтеся, що режим сну вашоЇ дитині не порушується; обладнайте дитячу спальню з урахуванням її потреб і приділіть увагу тому, що дійсно важливо – простежте, щоб ваша дитина спала на правильному матраці, що стане запорукою гарного самопочуття на багато років.