ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Тканина повинна «дихати». Що це означає?

Якою мірою матеріали, використовувані у виробництві матраців, впливають на якість нашого сну? Які матеріали найм’якіші та найприємніші для тіла? Наскільки важливим є вибір матеріалів для виробів, що контактують з нашою шкірою, наприклад простирадла, ковдри і наволочки?

Якою мірою матеріали, використовувані у виробництві матраців, впливають на якість нашого сну? Які матеріали найм’якіші та найприємніші для тіла? Наскільки важливим є вибір матеріалів для виробів, що контактують з нашою шкірою, наприклад простирадла, ковдри і наволочки?

Найкращий склад матраца

Коли справа доходить до якості сну, вирішальним фактором є точна й добре продумана комбінація матеріалів, використовуваних в матраці.

На разі у продажу доступний широкий вибір сучасних, здорових, екологічно чистих матеріалів і якісних тканин. Правильно вибраний матрац, наприклад, з пружної чи в'язкоеластичної піни, що відповідає формі людського тіла, може допомогти забезпечити максимально можливу підтримку хребта і стегон, а також полегшити біль, яку раніше могла викликати неналежна підтримка попереку і суглобів.

Поширені проблеми, такі як біль у плечах, стегнах або колінах, можуть бути послаблені за допомогою матраців з надзвичайно еластичної піни з пам'яттю, яка ідеально адаптується до всіх ліній тіла і майже не чинить опору. Це вирішує проблему «затікання» кінцівок і виникнення пролежнів, створюючи враження, ніби ви пливете.

Правильний вибір матеріалів

Якісного наповнення матраца ще не достатньо, щоб забезпечити якісний нічний сон. Важливо, щоб покриття також було виготовлено з правильних матеріалів. Ми проводимо приблизно третину свого життя на матраці, тому слід подбати, щоб він завжди був чистим і зручним.

Використовувані тканини повинні бути практичними і сприятливими для людського здоров'я, антибактеріальними і «дихаючими». Вони повинні запобігати поширенню шкідливих організмів і виникненню загрози для здоров'я (вологість, неприємні запахи й статична електрика, що притягує пилові частинки), запобігати надмірному потінню тощо.

Людям, які страждають від алергії, слід звернути особливу увагу на вибір матеріалів і рішень з використанням антистатичних і антибактеріальних волокон, наприклад, з вуглецем або сріблом.

Срібні волокна запобігають накопиченню неприємних запахів, а вуглецеві волокна дуже легкі та міцні. Якщо ви схильні сильно пітніти під час сну, вибирайте пористий матеріал, який ефективно розподіляє тепло і вологість.

Целюлозні волокна сприятливі як для тіла, так і для навколишнього середовища, вони надзвичайно м'які і дуже ефективно перерозподіляють тепло й вологу.

Натуральні волокна

Найкращі матеріали відповідають найсуворішим екологічним і санітарним нормам, а також їм притаманні додаткові властивості для забезпечення затишного і безтурботного сну.

Натуральні бамбукові та соєві волокна неймовірно м'які – набагато м'якіші, ніж бавовна. Вони гладенькі, як шовк, на дотик; вони мають антибактеріальні властивості та є чудовими провідниками тепла. Крім того, ви можете вибрати інші целюлозні волокна серед варіантів, кількість яких постійно зростає.

Волокна целюлози не забруднюють навколишнє середовище, надзвичайно м'які на дотик, а також забезпечують чудову терморегуляцію.

М'який шовк і кашемір відносяться до числа найбільш популярних рішень. Додавання свіжих нових матеріалів, таких як пористі волокна – які перерозподіляють вологу, а також дбають про чистоту і свіжість ліжка – дозволяє створювати вироби для ще більш якісного та здорового сну.

Особливу увагу слід приділити виробам, які безпосередньо контактують зі шкірою. Навіть якщо ми схильні вибирати натуральні матеріали, останнім часом популярність штучних матеріалів зростає, оскільки за багатьма властивостями вони не поступаються натуральним – включаючи функціональність, зручність використання і відчуття, які виникають в результаті дотику до шкіри.

Подумай, перш ніж купити

Не так вже й просто вибрати новий матрац, і саме тому розумним буде не поспішати, приймаючи рішення.

Запитайте себе, чого ви очікуєте від нового матраца.

  • Вас не влаштовує ваш старий матрац? Що саме в вашому матраці ви хотіли б змінити?
  • Подумайте про свої звички, бажання і проблеми. Як ви зазвичай спите: на спині, боці або на животі? Чи здатний ваш матрац забезпечити вашому тілу необхідну підтримку?
  • Ви часто страждаєте від проблем з попереком або спиною? Вночі у вас болять плечі? Чи часто «затікають» ваші руки або ноги?
  • Чи схильні ви потіти, і чи буває вам жарко ночами?
  • Ви чутливі до пилу, схильні до алергії, або страждаєте від астми?

Відповіді на ці питання допоможуть вам, коли справа дійде до вибору правильного матраца, здатного забезпечити вам в майбутньому спокійний та якісний сон. Завдяки великому вибору моделей і матеріалів кожен може знайти доступне рішення, що якнайкраще відповідає його бажанням, проблемам і звичкам.