ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Топери

Топери

Правильно підібраний топер подарує м'якість як у подушки, якщо поверхня вашого ліжка занадто тверда, або додасть жорсткості, якщо вам потрібно більше підтримки.

Сортувати за Сортувати за

5 Товар (ів)

Закрити

5 Товар (ів)

Закрити

Топери Дормео

Сьогодні все більше і більше людей відчувають неприємні відчуття і почуття дискомфорту вранці, після сну. Це відбувається в більшості випадків через сон на неправильній поверхні. Щоб це виправити можна спробувати використовувати топпер.

Топер — це тонкий матрац з різними ступенями жорстокості, який має ряд переваг перед класичними моделями. Він може використовуватися як окремо, так і на звичайному матраці або дивані, якщо треба підвищити їх комфорт.

Які переваги топерів?

Топери можуть як покращувати нерівності спального місця, змінювати жорсткість матрацу чи дивану, а також зберігати класичний матрац від зношування, адже їх ціна значно нижче і доглядати за ним легше. Ортопедичні топери Dormeo — чудовий вибір для тих, хто часто переїжджає або буває у відрядженні, адже його простіше транспортувати, просто скрутивши. Для зручного зберігання, наприклад, ортопедичний топер Ролл Ап Зелений чай має спеціальні ремінці.

Переваги топперів ще і в тому, що:

  • вони роблять ваше спальне місце ергономічним навіть, якщо воно не призначене для сну;
  • велика функціональність використання, не тільки для сну, але і для ігор з дітьми, гімнастики та інше;
  • зручність використання —  займають мало місця, прості зручні в зберіганні та догляді.

Які розміри топерів бувають?

Ортопедичні топери зазвичай значно тонші за класичні матраци. Середня їх висота 4-8 см. За шириною топери Дормео можна підібрати під будь-яке спальне місце від 70×190 см до 180×200 см.

Які матеріали використовують у топерах?

Топери, які ви можете придбати в інтернет-магазині Дормео, створені з сучасних матеріалів. Вони забезпечують максимальний комфорт, і при цьому мають антибактеріальні та гіпоалергенні властивості, адже не накопичують в собі бруд чи пилових кліщів. Використання піни нового покоління з ефектом пам'яті дозволяє максимально підвищити комфорт сну, а змінні чохли легко змінювати та прати.