ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Як вибрати матрац на літо?

Сьогодні можна використовувати обидві сторони матраца, тому запитання "Яка сторона підійде краще влітку?" є явищем зовсім не новим. Більшість матраців мають дві «робочі сторони», які рекомендується використовувати в залежності від сезону. Це не лише поліпшить ваш комфорт під час сну, але й допоможе запобігти провисанню матраца і продовжити його термін використання.

Яка сторона матраца більше підійде для літа?

Перш ніж використовувати будь-яку сторону влітку, ви повинні знати, що матраци бувають двох типів.

  • Тип A: матраци, які можна використовувати з обох сторін.
  • Тип Б: матрац, які можна використовувати тільки з одного боку.

Матраци типу А, рекомендується перевертати щопівроку, в той час коли матраци типу Б варто міняти сторонами кожні 3 місяці. Це допоможе рівномірно розподілити вагу тіла на обидві поверхні виробу.

Пінний матрац

Це нове покоління матраців з високоякісної піни, що забезпечує неймовірний комфорт під час сну . Еластична піна з об'ємною структурою забезпечує відмінну циркуляцію повітря і адаптацію поверхні матраца до різних ділянок тіла. До того ж основа з піни ніколи не втрачає свою форму, незалежно від тиску на поверхню. Пінні матраци зазвичай виготовляються зі з'єднань нафтохімічних продуктів, і задля забезпечення кращого ефекту застосовується так званй «ефект пам'яті».

Усі матраци з піни мають властивість нагріватся від тепла вашого тіла. Таким чином вони теплі і влітку, і взимку. Перевага матраців від Дормео в тому що всі моделі повністю пропускають повітря, що дозволить матрацу не перегріватися навіть під час літньої спеки. Пінні матраци можуть бути як типу А, так і типу Б, тому перед використанням уважно прочитайте інструкцію свого матраца.

Пружинний матрац

Пружинні матраци на основі Octaspring® утворюють унікальну вентильовану систему, яка забезпечує постійну циркуляцію повітря, до того ж він не нагрівається влітку. Зазвичай вони відносяться до типу Б, тобто є односторонніми, тому перевертати його можете будь-коли, і лише аби якнайкомфортніше налаштувати його по рівню жорсткості.

Матрац 4 сезони

Ця модель є найуніверсальнішою, адже ви можете ви брати сторону матраца в залежності від сезону для більшого комфорту. Подвійний шар з піни Formacell зігріє вас взимку, а друга сторона, з додатковим віскозним волокном у чохлі, володіє охолоджуючим ефектом і ефективно вбирає вологу, що робить цю сторону ідеальним вибором для спекотних літніх ночей. Оптимальний варіант за прийнятну ціну.

І наостанок, наші 5 порад, як зробити свій сон влітку комфортним:

  • міняйте матрац сторонами відповідно до інструкцій з використання
  • перед сном прийміть холодний душ, щоб знизити температуру тіла
  • лишіть вікна відчненими і забезпечте природну вентиляцію повітря в приміщенні, якщо ви не використовуєте кондиціонер
  • використовуйте бавовняну постільну білизну